Gdzie kupić manekina do treningu sztuk walki

Gdzie kupić manekina do treningu sztuk walki

Zakup manekina do treningu sztuk walki może być dużą inwestycją. Czy zdecydujesz się zrobić jeden sam lub kupić komercyjne jeden, to będzie kosztować od 500 do 700 dolarów, plus koszty wysyłki. Ale to warto dla dodatkowych korzyści szkoleniowych.

MMA Sports Kids JIU Jitsu Grappling Dummy

The MMA Sports Kids JIU Jitsu grappling dummy jest doskonałym wyborem dla dzieci, które dopiero zaczynają ćwiczyć grappling. Wykonany jest z wytrzymałego winylu i jest dostępny w trzech różnych klasach wagowych. Podczas gdy te manekiny mogą nie być tak realistyczne jak ich dorosłe odpowiedniki, mogą pomóc Twojemu dziecku poczuć wagę przeciwnika w ringu.

Manekin posiada regulację położenia rąk i nóg. Może być używany do obaleń, trójkątów ramion i trójkątów nóg. Jego waga może być regulowana, aby symulować różne części ciała, a także może być podrzucany, toczony lub rzucany. Może być również użyty do ćwiczenia podstawowych poddań i blokad na nogi.

Manekin może być wypełniony piaskiem lub mieszanką materiałów. To sprawi, że manekin będzie umiarkowany w wadze, co ułatwia naukę ruchów grapplingowych. Jeśli szukasz oszczędności, możesz nawet udać się do fabryki odzieży i pociąć trochę starych ubrań na kawałki. Upewnij się tylko, że usunąłeś wszystkie metalowe zapięcia z manekina, ponieważ może to obniżyć jego trwałość i wydajność treningową.

Podczas gdy manekiny grappling są świetne do ćwiczenia grapplingu, ważne jest, aby upewnić się, że wybierzesz taki, który jest solidny, elastyczny i będzie trwał przez wiele lat. Ważne jest również, aby wybrać odpowiedni rozmiar i wagę dla swojego dziecka. Ciężki manekin może być trudny do przeniesienia, więc wybierz rozmiar, który pasuje do wagi i wzrostu Twojego dziecka.

Można znaleźć niedrogie manekiny grapplingowe, które kosztują już od 30 dolarów. Te manekiny są wykonane z tanich materiałów, więc nie będą trwać tak długo, jak byś chciał. Ponadto należy upewnić się, że wybierzesz odpowiedni manekin dla wielkości dziecka, a także rodzaj sportu walki, który będzie uprawiać. Dzieci nie powinny bać się ćwiczyć grapplingu, a zawodnicy UFC udowodnili, że odpowiednia technika jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu w grapplingu.

Jayefo Kids JIU Jitsu Grappling Dummy

Manekin grapplingowy dla dzieci to świetny sposób na nauczenie dzieci wszystkich prawidłowych technik i postaw. Jayefo Kids JIU Jitsu Grappling Dummy jest wykonany z wytrzymałego winylu i jest w 6 różnych kolorach. Ręce i nogi poruszają się w pełni i jest to idealna długość dla dzieci, aby ćwiczyć grappling na.

Waga i rozmiar manekina grapplingowego będzie się różnić w zależności od tego, jakiego sportu się uczysz. Większość manekinów ma wagę od dwudziestu do pięćdziesięciu funtów. Waga manekina jest regulowana tak, że uczeń może ćwiczyć różne chwyty na manekinie bez uszkadzania go. Do treningu ground and pound, manekin może podwoić jako worek do wykrawania. Do treningu poddańczego, lepiej wybrać manekina grapplingowego, który jest wyściełany i wykonany z pianki.

Wspaniały manekin dla początkujących powinien mieć realistyczny wygląd i odczucia. Wyściełany pasek na nadgarstek i wzmocnione szwy pomagają dziecku zachować bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Manekin może być używany do nauki podstawowych technik, takich jak klinczowanie, chwytanie i kopanie. Jeśli nie chcesz kupować pełnego manekina, możesz wypełnić go ręcznikami, starymi ubraniami lub wypełniaczami polietylenowymi.

Wybór manekina może być trudnym zadaniem. Wybierz taki, który ma realistyczne proporcje dla dzieci. Jayefo Kids JIU Jitsu Grappling Dummy to świetny wybór. To świetna opcja dla dzieci, które chcą nauczyć się grapplingu, a jednocześnie mieć na uwadze cenę.

Wybierając manekina do grapplingu dla swojego dziecka, weź pod uwagę jego wiek i poziom zaawansowania. Ciało młodszego dziecka może być nie do końca dojrzałe do treningu z dorosłymi. Manekin, który jest większy i cięższy od ciała dziecka jest lepszy dla dzieci niż ten, który jest lżejszy.

Jayefo Kids JIU Jitsus Grappling Dummy jest trwały i zaprojektowany tak, aby wytrzymać trudne sesje treningowe. Ten manekin jest wykonany z grubego płótna i może ważyć do 80 funtów. Posiada również podwójną twarz do zadawania ciosów. Jego cena sprawia, że jest to świetny wybór dla klas dziecięcych i użytku domowego.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Klasy wagowe w podnoszeniu ciężarów
Czytaj Dalej

Klasy wagowe w podnoszeniu ciężarów

Podnoszenie ciężarów to sport, który jest podzielony na różne kategorie wagowe. Lżejsze kategorie wagowe pozwalają zawodnikom podnosić mniejszą…
Jak trenować sztuki walki w domu bez sprzętu
Czytaj Dalej

Czy sporty walki są dobre dla kobiet?

Kobiety, które uczestniczą w sportach walki mogą cieszyć się wieloma korzyściami. Korzyści te obejmują poprawę refleksu, zwiększenie świadomości…